Zgłoś zainteresowanie treningami Family Connections. Treningi FC dla bliskich osób cierpiących na zaburzenie osobowości Borderline/Zaburzenie osobowości z pogranicza/ Osobowość chwiejną emocjonalnie.  

Jeśli jesteś członkiem rodziny, zainteresowanym udziałem w 12-tygodniowym bezpłatnym programie
Family Connections dla rodzin i bliskich osób z BPD, wypełnij formularz.

CEL WPISANIA SIĘ NA LISTĘ
Otrzymacie Państwo od nas e-mail z informacją, o organizacji kolejnych treningów dla rodzin. Jednocześnie zaznaczamy, że program jest w fazie rozwoju i treningi będą organizowane w zależności od możliwości naszych wolontariuszy.
Niestety nie możemy zagwarantować czy i kiedy trening zostanie uruchomiony w Państwa mieście. Jednak lista zainteresowanych jest dla nas cenną informacją w jakich miastach poszukiwać wolontariuszy oraz jest dla Państwa gwarancją, że otrzymacie wiadomość o uruchamianych przez nas treningach.
Oczekiwanie na trening FC może wynieść pół roku a nawet dłużej. Robimy co w naszej mocy, żeby czas oczekiwania był jak najkrótszy.

INFORMACJE O PROGRAMIE FC
Więcej informacji o programie Family Connections jest dostępnych na stronie: http://ptdbt.pl/dlarodzin/, prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami, żebyście mieli Państwo pewność, że ten program jest odpowiedni dla Was
Nadchodzące treningi FC: http://ptdbt.pl/treningi_fc/


KLAUZULA INFORMACYJNA
dotycząca przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) i Ustawy z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
https://ptdbt.pl/klauzula_informacyjna/

WYPISANIE SIĘ Z LISTY
W każdej chwili możecie się Państwo wypisać z listy. Pod każdą wiadomością otrzymaną od nas będzie znajdował się link umozliwający wypisanie się lub zmianę preferencji otrzymywanych wiadomości. 

BŁĘDY I PYTANIA:
Jeśli zauważycie Państwo błąd w formularzu lub chcecie usunąć swoje dane z naszej bazy, a automatyczne usunięcie nie działa, prosimy o wiadomość: asystentka@ptdbt.pl

Pozdrawiamy,
Zespół PTDBT
* indicates required
Zachęcamy Cię do wyboru tej opcji, nawet jeśli preferujesz trening stacjonarny. Szczególnie jeśli przebywasz poza Polską.
Możesz zaznaczyć zarówno, że chcesz wziąć udział stacjonarnie jak i online. Wówczas po prostu otrzymasz wiadomość o obydwu opcjach treningu.
Jeśli jesteś w Polsce zaznacz wojewodztwo, jeśli jesteś poza granicami zaznacz w jakim kraju. Mamy nadzieję, że pojawią się treningi w UK i Irlandii. Będziemy Cię o nich informować.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie powiadomień za pośrednictwem :